021-26327564و 09351819402و09381362619

بایگانی نوشته‌ها


بهترین مواد شوینده جهت شستشو شیرالات بهداشتی اهرمی

بهترین مواد شوینده جهت شستشو شیرالات بهداشتی اهرمی

در این مقاله، به بررسی و مقایسه برترین برندهای مواد شوینده برای شیرالات بهداشتی اهرمی می‌پردازیم. هدف این مقاله ارائه راهنمایی است که به مصرف‌کنندگان کمک کند تا برند مناسبی را برای نیازهای شستشوی شیرالات بهداشتی خود انتخاب کنند.

دلیل قرار گرفتن شیر اب سرد سمت راست چیست؟

دلیل قرار گرفتن شیر اب سرد سمت راست چیست؟

دلیل قرار گرفتن شیرآب سرد در سمت راست تنه شیرآلات به دوران ابداع لوله کشی در قرن نوزدهم برمی گردد. در آن زمان، آب گرم به صورت امروزی در لوله ها جریان نداشت و آب توسط یک تلمبه دستی به خانه ها پمپ می شد. از آنجا که اکثر مردم راست دست بودند، دسته این تلمبه در سمت راست آن تعبیه می شد.

راهنمای قدم به قدم  تعمیر گرفتگی و فشار کم شیر آشپزخانه

راهنمای قدم به قدم تعمیر گرفتگی و فشار کم شیر آشپزخانه

متداول ترین نوع شیرآلات بهداشتی، شیرهای اهرمی هستند که با گذشت زمان و با استفاده‌های مکرر «تعمیر شیرآلات اهرمی» با به وجود آمدن مشکلات مختلف، اهمیت پیدا می‌کنند.شیرآلات بهداشتی مختلفی وجود دارند که می‌توانند در بخش‌های مختلف خانه مانند حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و محیط‌های دیگر استفاده شوند. اما امروزه در اکثر فضاها با عملکردهای متفاوت از شیرآلات اهرمی استفاده می‌کنند. این نوع شیرآلات مانند هر عنصر دیگری در خانه به مرور زمان دچار ایراداتی می‌شود که نیازمند تعویض یا تعمیر است و چه خوب است پیش از به وجود آمدن ایرادی با تعمیر شیرآلات اهرمی زودتر آشنا شده باشیم تا با خیال راحت با علم بالا به تعمیر آن بپردازیم.

شیر روگازی و نحوه تمیز کاری و نظافت

شیر روگازی و نحوه تمیز کاری و نظافت

شیر روگازی یکی از پرکاربردترین شیرآلات در آشپزخانه است. این شیرآلات معمولاً از جنس استیل یا کروم ساخته می شوند و در دو نوع تک دستگیره ای و دو دستگیره ای موجود هستند. شیر روگازی به دلیل قرار گرفتن در معرض آب و مواد غذایی، به مرور زمان دچار رسوب و جرم می شود. بنابراین، تمیز کردن شیر روگازی به صورت منظم ضروری است.

شیر پیسوار و معرفی انواع آن

شیر پیسوار و معرفی انواع آن

یکی از تجهیزات مهمی که با وجود کوچک بودن نقش بسیار مهمی در تاسیسات یک ساختمان دارد شیر پیسوار است. این شیر در مسیر برخی لوله های آب در ساختمان بسته می شود تا کنترل جریان آب با سهولت بیشتری انجام گیرد. شیر پیسوار فیلتردار می تواند از ورود رسوب آب به تجهیزات مانند شیرآلات نیز جلوگیری کند. در این مقاله انواع شیر پیسوار، کاربرد و جنس شیر پیسوار بررسی شده است.

راهنمای جامع خرید و انتخاب توالت فرنگی

راهنمای جامع خرید و انتخاب توالت فرنگی

یک توالت فرنگی باکیفیت و دوستدار محیط زیست علاوه بر زیبایی و خوش‌ساختی، میزان مصرف آب کمی دارد، سیستم مخزن و تخلیۀ آب آن در کوتاه‌ترین زمان کاسه را می‌شوید، بدون صداست، بدون ترشح است و با قدرت مکش کافی، بیشترین حجم محتویات درون کاسه را تخلیه می‌کند.پس خوب است قبل از خرید توالت فرنگی با انواع و اقسام توالت فرنگی آشنا شوید و ببینید کدام‌یک از آنها برای سرویس بهداشتی یا حمام شما مناسب است. پس از انتخاب مدل باید هنگام خرید محصول هم نکاتی را در نظر بگیرید.

راهنمای کامل خرید شیرآلات توکار

راهنمای کامل خرید شیرآلات توکار

این روزها انواع شیرآلات توکار، به دلیل افزایش محبوبیت دکوراسیون های مدرن و مینیمال، طرفداران بیشتری پیدا کرده است. این نوع شیرآلات در عین سادگی جذابیت بسیاری دارد و برای سرویس های حمام و دستشویی کوچک و بزرگ مناسب است. از آنجایی که ساز و کار اصلی شیرآلات توکار در داخل دیوار قرار می گیرد، باعث خلوت تر به نظر رسیدن فضای مورد نظر می شود. البته که شیر توکار نیز مانند هر محصول دیگری مانند شمشیر دو لبه است و در کنار این نکات مثبت باید پیچیدگی هایی مانند دردسر نصب بیشتر آن نسبت به شیرآلات روکار را نیز در نظر داشته باشید. امّا شیرآلات توکار و اجزای آن چیست؟ چه نکاتی در زمان خرید بهترین شیرآلات توکار اهمیت دارد؟ تفاوت شیرآلات روکار و توکار چیست؟ در این راهنمای خرید شیرآلات توکار جنبه های مختلف و نکات مهم در مورد شیر توکار بررسی شده است تا به تصمیم گیری شما کمک کند.

همه چیز درباره وان جکوزی دار | مزایا + نحوه استفاده و نگهداری

همه چیز درباره وان جکوزی دار | مزایا + نحوه استفاده و نگهداری

جکوزی از نظر گنجایش به دو دسته یک‌نفره و چندنفره تقسیم می‌شود. جکوزی یک‌نفره مانند وان حمام بوده وجهت تأمین فشار مورد نیاز جت‌ها از یک پمپ استفاده می‌کند. بدنه جکوزی یک‌نفره که در حمام یا در اتاق‌ها نصب می‌شود معمولاً از جنس فایبرگلاس ساخته می‌شود. در این نوع جکوزی پس از هر بار مصرف، آب جکوزی تخلیه می‌شود که بعضی از این نوع جکوزی‌ها مجهز به المنت حرارتی جهت گرم کردن آب نیز هستند. جکوزی چندنفره با توجه به ظرفیت آن (۲ نفره، ۴نفره، ۶نفره، ۸ نفره، ۱۲نفره) دارای ابعاد مختلفی است؛ داخل آن از آب پر شده و توسط جت‌هایی به داخل آن از اطراف با فشار معین آب گرم دمیده می‌شود. جکوزی چند نفره که در ساختمان‌ها و محل‌های عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جکوزی چند نفره از مصالح ساختمانی و با همان شرایط دیوارهای استخر ساخته می‌شود. اجزای سیستم تصفیه جکوزی‌های چند نفره تجهیزات استخرهای کوچک می‌باشد. پمپ تصفیه پمپ تصفیه در سیستم جکوزی مانند کار پمپ تصفیه استخر می‌باشد آب را از کف جکوزی گرفته و پس از عبور از صافی اولیه به سمت صافیهای اصلی هدایت می‌کند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...